| Haryt | AL4-30 |
| Sygymlylyk | 30L/30kg |
| Arassa agram | 25,5 kg |
| Uçuş agramy | 70 kg |
| Burun | 2 sany merkezden gaçyryşly burun |
| Spreýiň giňligi | 8-10m |
| Spreýiň netijeliligi | Sagatda 12-15 gektar |
| Püskürtme akymy | 3.5-4 L/min |
| Uçuş wagty | 10 minut |
| Püskürtme tizligi | 0-10 m/s |
| Batareýa | 14S 28000 mAh akylly batareýa |
| Zarýad beriji | 3000W 60A akylly zarýad beriji |
| Ýel garşylygy | 10 m/s |
| Uçuş beýikligi | 0-60 m |
| Uçuş radiusy | 0-1500 m |
| Ýaýramagyň ululygy | 2460*2530*655mm (±10mm) |
| Bükülýän ölçeg | 960*640*655mm (±10mm) |
Has giňişleýin maglumat üçin, habar galdyryň ýa-da sag tarapdaky whatsapp düwmesine basyp biziň bilen habarlaşyň.
Size mümkin boldugyça tiz wagtda jogap bereris. Sag boluň!