1. Daşky gurşaw üçin jogapkärli we howpsuz dökünlemek oňyn netijeleri berýär
Pürküjiler ösümlikleri goramak ulgamyny uzakdan işleýär, şonuň üçin ulanyjylar dermanlaryň täsirine aňsatlyk bilen düşmezler, zäherlenmegiň we yssy urmanyň öňüni alýarlar. Daşky gurşaw üçin hiç hili howp ýok we pestisid suwuklygy bellenen beýikliklerde pürkülip bilýär.
Dronuň rotory tarapyndan döredilýän ägirt uly howa akymy suwuk dermany ähli ekin derejelerinde derrew boğýar. Howa akymy bilen insektisidler ekinleriň köklerine we ýapraklaryna çuňňur aralaşyp, zyýankeşleriň çykmagynyň öňüni alyp bilýär. Bu usul daşky gurşaw üçin zyýansyzdyr.
2. Suwy tygşytlamak we birmeňzeş püskürtmek
Ýokary netijeliligi bolan uçar minutda 1-2 gektar meýdany püskürtüp bilýär we her gün 300-600 gektar ýeri örtýär (6-8 sagatda hasaplananda), bu 30-100 işgäriň öndürijiligine deňdir we işçi güýjüni boşadýar. Kämil püskürtme täsiri bilen dron ekinlere golaý himiki maddalary 1,5-3 metr aralyga püskürtüp bilýär. Howa akymy ýokary derejede ýokary we aşaky aralyga geçýär, süýşmegi azaldýar we inçe we birmeňzeş duman damjalaryny emele getirýär, bu bolsa ulanyşy 30% -den gowrak artdyrýar.
3. Sagdyn tehniki hyzmat we dermanyň çalşylmagynyň ýönekeýligi
Dron püskürtmek we ulanmak aňsat. Dron meýdandaky kiçijik tekiz ýerde dikligine uçup we gonup bilýär, şeýle hem işlemegi çeýe we amatly.
| Model | AL4-22 |
| Pestitsid bak | 22L |
| Gurluş | Bükülýän zontik |
| Arassa agram | 19,5 kg |
| Uçuş agramy | 55 kg |
| Batareýanyň kuwwaty | 14s 22000 mAh*1pc |
| Püskürtme tizligi | 0-10 m/s |
| Spreýiň giňligi | 7-9 m |
| Burun belgisi | 8 sany |
| Püskürtme akymy | 3.5-4 L/min |
| Spreýiň netijeliligi | 9-12 gektar/sagat |
| Ýel garşylygy | 10m/s |
| Dron ýaýrawynyň ölçegi | 2025*1970*690 mm |
| Dron Gatlanan ölçeg | 860*730*690 mm |
Aolan dron püskürtýän kompaniýa OEM/ODM hyzmatlaryny hödürleýär. Biz oba hojalygy üçin dron püskürtýän topdan satyjy bolup, dünýäniň çar künjeginden distribýutorlary we agentleri gözleýäris.

El bilen işleýän režim:
Uzakdan dolandyryş bilen el bilen işleýär. Integrasiýa edilen uzakdan dolandyryş. Bluetooth we USB birikmesini goldaýar. Ýerüsti stansiýa, surat geçirijilik.
Awtomatiki režim:
Programma bilen awtonom uçuş
Köp dilleri goldaýar: iňlis, ispan, rus, portugal we ş.m.
Uçuş ýollaryny meýilleşdirmek
Gündiz we gije püskürtmek işini goldaň.
HD kamera we LED gijeki çyralary bolan FPV gurnaldy.
- 120 gradus giňlikdäki görüş, uçuşyň has howpsuz bolmagyny üpjün edýär.
- Gije görişiniň iki esse ýagtylygy, gijeki çileme üçin has köp mümkinçilikleri döredýär.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ýeriň görnüşini yzarlaýan radarly püskürdiji dron hakyky wagt režiminde ýeriň görnüşini anyklap we uçuş beýikligini awtomatiki usulda sazlap bilýär. Dürli ýerlere laýyk gelýändigine göz ýetiriň.
Päsgelçiliklerden gaça durmak üçin radar ulgamy tozan we ýagtylyk päsgelçiliklerine garamazdan, ähli gurşawlarda päsgelçilikleri we daş-töweregi duýýar. Püskürtme wagtynda uçuş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin awtomatiki päsgelçiliklerden gaça durmak we uçuş funksiýalaryny sazlamak.