1. Oba hojalyk dronlary ýokary netijeli çotkasyz motor bilen işleýär. Korpusyň titremesi minimal we ol pestisidleri has takyk sepmek üçin takyk enjamlar bilen enjamlaşdyrylyp bilner.
2. Ýeriň aýratynlyklary minimaldyr we iş beýiklik bilen çäklendirilmedik.
3. Çalt uçuş sazlamasy, ajaýyp öndürijilik we ýokary gatnaşyk.
4. Energiýany tygşytlamak, daşky gurşawy goramak we ýaşyl organiki oba hojalygyny ösdürmek zerurlyklaryna laýyklykda, galyndy gazlaryň ýoklugy.
5. Aňsat abatlaýyş, az ulanmak we tehniki hyzmat çykdajylary.
6. Kiçi umumy ölçegler, kiçi agram we göterip ýöremek mümkinçiligi.
7. Oba hojalyk dronlary üçin elektrik üpjünçiligini kepillendirmek.
8. Ol hakyky wagt režiminde surat geçirmek we hakyky wagt režimini gözegçilik etmek mümkinçiliklerini hödürleýär.
9. Pürküji enjamyň öz-özüni durnuklaşdyrýan mehanizmi pürküjiniň ýere hemişe dik bolmagyny üpjün edýär.
10. Duruş režimine ýa-da GPS duruş režimine geçiň, şeýlelikde ýarym awtonom uçuş we gonuş wagtynda gaz pedalyny sazlamak arkaly dikuçaryň rahat uçup-gonuşyny dolandyryp bilersiňiz.
11. Dolandyryş goragynyň ýitmegi oba hojalyk dronunyň awtomatiki usulda ýerinde galyp, uzakdan dolandyryş signaly ýitse, signalyň dikeldilmegini garaşmagyna mümkinçilik berýär.
12. Fýuzelažyň ýagdaýy awtomatiki usulda deňagramlaşdyrylýar, joystik fýuzelažyň ýagdaýyna laýyk gelýär we iň ýokary ýagdaýyň egilişi 45 gradusdyr, bu bolsa çeýeligi talap edýän uly manýowr uçuş operasiýalary üçin amatlydyr.
13. GPS pozisiýa režimi (esasy wersiýada bu mümkinçilik ýok, ýöne täzelenme arkaly goşulyp bilner); takyk ýerleşýän ýeri we beýikligi gulplamak; howada galmagyň takyklygyna ýel şertleri täsir etmeýär.
14. Ýokary tizlikli merkezden gaçyryjy burunyň dizaýny suwuk dermanyň püskürme tizligini sazlap biler.
| Model | AL4-10L |
| Pestitsid bak | 10L |
| Gurluş | Bükülýän zontik |
| Arassa agram | 12 kg |
| Uçuş agramy | 26 kg |
| Batareýanyň kuwwaty | 12s 16000mAh*1pc |
| Püskürtme tizligi | 0-10 m/s |
| Spreýiň giňligi | 4-5,5 m |
| Burun belgisi | 4 sany |
| Püskürtme akymy | 1.5-2L/min |
| Spreýiň netijeliligi | Sagatda 5-6 gektar |
| Ýel garşylygy | 10m/s |
| Dron ýaýrawynyň ölçegi | 1100*1100*600mm |
| Dron Gatlanan ölçeg | 690*690*600mm |
Aolan dron püskürtýän kompaniýa OEM/ODM hyzmatlaryny hödürleýär. Biz oba hojalyk püskürtýän dronlaryň lomaý satyjysy bolup, dünýäniň çar künjeginden distribýutorlary we agentleri gözleýäris.

El bilen işleýän režim:
Uzakdan dolandyryş bilen el bilen işleýär. Integrasiýa edilen uzakdan dolandyryş. Bluetooth we USB birikmesini goldaýar. Ýerüsti stansiýa, surat geçirijilik.
Awtomatiki režim:
Programma bilen awtonom uçuş
Köp dilleri goldaýar: iňlis, ispan, rus, portugal we ş.m.
Uçuş ýollaryny meýilleşdirmek
Gündiz we gije püskürtmek işini goldaň.
HD kamera we LED gijeki çyralary bolan FPV gurnaldy.
- 120 gradus giňlikdäki görüş, uçuşyň has howpsuz bolmagyny üpjün edýär.
- Gije görişiniň iki esse ýagtylygy, gijeki çileme üçin has köp mümkinçilikleri döredýär.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ýeriň görnüşini yzarlaýan radarly püskürdiji dron hakyky wagt režiminde ýeriň görnüşini anyklap we uçuş beýikligini awtomatiki usulda sazlap bilýär. Dürli ýerlere laýyk gelýändigine göz ýetiriň.
Päsgelçiliklerden gaça durmak üçin radar ulgamy tozan we ýagtylyk päsgelçiliklerine garamazdan, ähli gurşawlarda päsgelçilikleri we daş-töweregi duýýar. Püskürtme wagtynda uçuş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin awtomatiki päsgelçiliklerden gaça durmak we uçuş funksiýalaryny sazlamak.