| Model | AL6-30 |
| Pestitsid bak | 30L |
| Gurluş | Bükülýän zontik |
| Arassa agram | 24,5 kg |
| Uçuş agramy | 70 kg |
| Batareýanyň kuwwaty | 14s 28000 mAh |
| Püskürtme tizligi | 0-10 m/s |
| Spreýiň giňligi | 8-10 m |
| Burun belgisi | 8 sany |
| Püskürtme akymy | 3.5-4 L/min |
| Spreýiň netijeliligi | Sagatda 12-15 gektar |
| Ýel garşylygy | 10m/s |
| Dron ýaýrawynyň ölçegi | 2865*2645*750 mm |
| Dron Gatlanan ölçeg | 1435*940*750 mm |
Aolan dron püskürtýän kompaniýa OEM/ODM hyzmatlaryny hödürleýär. Biz oba hojalyk püskürtýän dronlaryň lomaý satyjysy bolup, dünýäniň çar künjeginden distribýutorlary we agentleri gözleýäris.

El bilen işleýän režim:
Uzakdan dolandyryş bilen el bilen işleýär. Integrasiýa edilen uzakdan dolandyryş. Bluetooth we USB birikmesini goldaýar. Ýerüsti stansiýa, surat geçirijilik.
Awtomatiki režim:
Programma bilen awtonom uçuş
Köp dilleri goldaýar: iňlis, ispan, rus, portugal we ş.m.
Uçuş ýollaryny meýilleşdirmek
Gündiz we gije püskürtmek işini goldaň.
HD kamera we LED gijeki çyralary bolan FPV gurnaldy.
- 120 gradus giňlikdäki görüş, uçuşyň has howpsuz bolmagyny üpjün edýär.
- Gije görişiniň iki esse ýagtylygy, gijeki çileme üçin has köp mümkinçilikleri döredýär.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ady şu ýere gidýär.
Ýarym Awtomatiki PET Şüşe Üfleýji Maşyn Çüşe Ýasaýan Maşyn Çüşe Galyplaýjy Maşyn PET Şüşe Ýasaýan Maşyn ähli görnüşdäki PET plastik gaplaryny we şüşelerini öndürmek üçin amatlydyr.
Ýeriň görnüşini yzarlaýan radarly püskürdiji dron hakyky wagt režiminde ýeriň görnüşini anyklap we uçuş beýikligini awtomatiki usulda sazlap bilýär. Dürli ýerlere laýyk gelýändigine göz ýetiriň.
Päsgelçiliklerden gaça durmak üçin radar ulgamy tozan we ýagtylyk päsgelçiliklerine garamazdan, ähli gurşawlarda päsgelçilikleri we daş-töweregi duýýar. Püskürtme wagtynda uçuş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin awtomatiki päsgelçiliklerden gaça durmak we uçuş funksiýalaryny sazlamak.